Nasza oferta. Smyki Design to miejsce, w którym znajdziesz idealny gotowy projekt pokoju dla Twojego dziecka. To rozwiązanie, które znacznie ułatwi aranżację pokoju dziecięcego, a dzięki wizualizacjom zobaczysz spodziewany efekt końcowy. Za pomocą aplikacji do meblowania 2D możesz stworzyć także własne układy mebli, aby dopasować je do wymiarów Twojego pomieszczenia. 

Wybierz pakiet odpowiedni do twoich potrzeb

Projekt gotowy
Projekt gotowy + dostosowanie
Cena
Cena
200 zł
niedostępne
Projekt wnętrza i lista materiałów dla przykładowych wymiarów pokoju
Projekt wnętrza i lista materiałów dla przykładowych wymiarów pokoju
Dostęp do aplikacji 2D do samodzielnego meblowania – sam możesz stworzyć układy mebli w Twoim pokoju
Dostęp do aplikacji 2D do samodzielnego meblowania – sam możesz stworzyć układy mebli w Twoim pokoju
Rozmieszczenie mebli i dodatków w Twoim pokoju przez architekta
Rozmieszczenie mebli i dodatków w Twoim pokoju przez architekta
Wizualizacje i rysunki opracowane dla wymiarów Twojego pokoju
Wizualizacje i rysunki opracowane dla wymiarów Twojego pokoju
Ilość materiałów przeliczona dla wymiarów Twojego pokoju
Ilość materiałów przeliczona dla wymiarów Twojego pokoju

Projekt gotowy pokoju dziecięcego

Czym jest projekt gotowy Smyki Design?

To projekt aranżacji wnętrza pokoju dziecięcego przygotowany dla typowego pomieszczenia o powierzchni 9-12 m2. Każdy projekt został wykonany przez profesjonalnego projektanta wnętrz jako projekt powtarzalny. Dokumentacja zawiera wizualizacje pokazujące wygląd pokoju ze wszystkich stron oraz rzuty i widoki ścian. Na rysunkach są oznaczone meble, tapety i dodatki, lampy oraz gniazda i włączniki elektryczne. Dobrano też farby do pomalowania ścian i sufitów, zasłony lub rolety, podłogi z listwami oraz drzwi. W projekcie podano wszystkie odległości i wysokości potrzebne do wykonania aranżacji.

Ważne! W naszych projektach używamy tylko gotowych mebli i dodatków, nie musisz zlecać fachowcom robienia mebli na zamówienie. Dostaniesz listę produktów z linkami do producentów i sklepów internetowych, w których możesz je szybko kupić.

Każdy projekt gotowy zawiera:

 • 4 wizualizacje aranżacji oraz dodatkowo rzut pokoju w 3D
 • rzut funkcjonalny pokoju wraz z wymiarami w formie rysunku technicznego
 • rzut funkcjonalny pokoju wraz z umiejscowieniem punktów oświetleniowych, gniazd i włączników (elementy te są oznaczone także na widokach ścian)
 • widoki wszystkich ścian w 2D wraz z wymiarami w formie rysunków technicznych
 • gotową listę produktów wraz z ich liczbą, cenami i linkami do sklepów, w dwóch wariantach: standard i premium
 • dodatkowo po zakupie możesz skorzystać z aplikacji do samodzielnego meblowania zakupionego projektu w 2D.

Dwa pakiety cenowe do wyboru:

 • 200 zł brutto – otrzymujesz projekt gotowy w formacie PDF wraz z aplikacją do meblowania
 • 450 zł brutto – otrzymujesz projekt gotowy w formacie PDF wraz z aplikacją do meblowania oraz usługę dostosowania zakupionego przez Ciebie projektu przez naszego architekta. W efekcie dostosowania otrzymasz projekt gotowy zaadaptowany do Twojego wnętrza.

Aplikacja 2D do samodzielnego meblowania

Wraz z zakupionym projektem otrzymasz dostęp do naszej aplikacji 2D do meblowania. Wystarczy, że po zakupie zalogujesz się na swoje konto i w zakładce „Moje zamówienia” klikniesz w PRZEJDŹ do strony z zakupionym projektem.

W aplikacji możesz wpisać dowolne wymiary ścian, wstawić okna i drzwi w rzeczywistym układzie Twojego pomieszczenia. Wykorzystując elementy z zakupionego projektu, z łatwością stworzysz różnorodne układy funkcjonalne i upewnisz się, że w każdej konfiguracji wszystkie meble zmieszczą się bez problemu.

Dostosowanie przez architekta

Przy zakupie projektu gotowego pokoju dziecięcego za 450 zł możesz skorzystać z opcji dostosowania zakupionego projektu przez naszego architekta. Wystarczy, że w formularzu dostosowania napiszesz, co chcesz zmienić i jakie są dokładne wymiary pokoju Twojego dziecka.

Dostosowany projekt otrzymasz drogą mailową w ciągu 21 dni od momentu akceptacji przez architekta przesłanego formularza (informację o akceptacji również otrzymasz drogą mailową). Dzięki doświadczeniu naszych architektów możesz być pewny, że dostosowany projekt będzie zgody z zasadami ergonomii i bezpieczeństwa.

Jak przebiega usługa dostosowania?

 • Po dokonaniu zapłaty wypełniasz formularz dostosowania dostępny na stronie Smyki.pl dla zalogowanych użytkowników. Masz na to 30 dni od dokonania zakupu.
 • Do formularza załączasz rzut swojego pokoju z oznaczonymi wymiarami, wysokością oraz usytuowaniem okien i drzwi. Może to być rysunek odręczny. Wypełniony formularz wysyłasz do  projektanta Smyki Design – przycisk Wyślij znajduje się na końcu formularza.
 • Projektant akceptuje formularz w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu formularza. Informację o akceptacji lub konieczności uzupełnienia formularza dostaniesz mailem.
 • W ciągu 21 dni od akceptacji formularza dostaniesz PDF z projektem dostosowanym do wymiarów twojego pokoju. W dostosowanym projekcie wizualizacje będą przygotowane w takich samych ujęciach jak w projekcie gotowym.

Ważne! Usługa dostosowania nie obejmuje pokoi na poddaszu. Projekt wnętrza pokoju na poddaszu możesz zlecić na indywidualne zamówienie. W tym celu skontaktuj się z nami: smyki@grupazpr.pl.

Time SA może odmówić realizacji usługi dostosowania projektu, jeśli wymiary pokoju klienta znacząco różnią się od wymiarów projektu gotowego lub zakres zmian oczekiwanych przez klienta nie jest możliwy do realizacji bez negatywnego wpływu na funkcjonalność i bezpieczeństwo rozwiązań w projekcie. Informacje o odmowie realizacji usługi dostosowania, klient otrzyma mailem nie później niż w ciągu 3 dni roboczych od daty wysłania formularza. Zwrot pieniędzy za niezrealizowaną usługę dostosowania, czyli 250 zł (różnica ceny między projektem gotowym z usługą dostosowania a projektem gotowym) nastąpi na konto klienta w ciągu 14 dni.