W duchu Montessori SD10.1a

W duchu Montessori SD10.1a

200,00 zł

Projekt gotowy + dostosowanie

450,00 zł

W DUCHU MONTESSORI SD10.1a

Pokój dla dziewczynki w wieku przedszkolnym

Minimalna powierzchnia pokoju: 11,50 m2
Liczba produktów w aranżacji: 23 (bez podłogi i drzwi)
Miejsce do przechowywania: szafa o szer. 98 cm, dwie zamykane szafki wiszące o szer. 70 cm każda, komoda z dwoma szufladami o szer. 70 cm, trzy regały na zabawki o szer. 80 cm każdy, dwie półki na książki, wieszak na ubrania

Opis projektu

Pokój w duchu pedagogiki Montessori – opiera się na jej podstawowych założeniach takich jak: jasne oddzielenie strefy snu od strefy pracy, czy łatwa dostępność dla dziecka wszystkich elementów pokoju - od ubrań po zabawki. Wszystkie przedmioty mają określone miejsce we wnętrzu, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, wspiera samodzielność oraz pomaga w utrzymaniu porządku. 

Dodatki zawierają motywy realistyczne, a lusterka są umieszczone na poziomie wzroku dziecka. Pokój dopełniają rośliny, o które dziecko może samodzielnie dbać.

Delikatna kolorystyka i jasne meble wpływają uspokajająco na przedszkolaka, który dopiero zaczyna poznawać świat i uczyć się samodzielności.

Wymiary pokoju w projekcie: długość 415 cm, szerokość 278 cm, wysokość 267 cm.

Autorki projektu: arch. Agata Ambrożewska i arch. Alicja Dziurosz

Projekt gotowy zawiera:

  • 4 wizualizacje aranżacji oraz dodatkowo rzut pokoju w 3D
  • rzut funkcjonalny pokoju wraz z wymiarami w formie rysunku technicznego
  • rzut funkcjonalny pokoju wraz z umiejscowieniem punktów oświetleniowych, gniazd i włączników (elementy te są oznaczone także na widokach ścian)
  • widoki wszystkich ścian w 2D wraz z wymiarami w formie rysunków technicznych
  • gotową listę produktów wraz z ich liczbą, cenami i linkami do sklepów, w dwóch wariantach: standard i premium
  • dodatkowo po zakupie możesz skorzystać z aplikacji do samodzielnego meblowania zakupionego projektu w 2D

Dostosowanie przez architekta
Projektant rozmieści meble i wyposażenie zastosowane w aranżacji, tak aby jak najlepiej pasowały do Twojego pomieszczenia. Zrobi nowe rysunki i wizualizacje oraz przeliczy potrzebne ilości produktów i materiałów.
Projekt dostosowany do wymiarów Twojego pomieszczenia dostaniesz mailem w ciągu 6 dni roboczych. Czas liczy się od momentu akceptacji przesłanego do projektanta formularza z niezbędnymi informacjami.  Szczegółowe informacje, jak przebiega usługa dostosowania znajdziesz w zakładce NASZA OFERTA.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy: tel. 22 590 51 83, smyki@grupazpr.pl.